Pracownicy Centrum Badań nad Uprzedzeniami

dr hab. Michał Bilewicz, Prof. Ucz.
Michał Bilewicz
pokój: 7
dyżur: wtorek 14.00-16.00
email: bilewicz@psych.uw.edu.pl
tel.: 22 554 98 42

więcej

dr hab. Karolina Hansen karolina hansen
pokój: 422b
dyżur: poniedziałek 8.30-10.00
email: karolina.hansen@psych.uw.edu.pl
tel.: 22 554 98 48

więcej

dr Paulina Górska paulina gorska
pokój: 300
dyżur: poniedziałek 12.00-15.00 (inne dni – po wcześniejszym umówieniu)
email: paulina.gorska@psych.uw.edu.pl

więcej

dr Wiktor Soral wiktor soral
pokój: 96
dyżur: poniedziałek: 11.00-13.00, piątek: 14.00-16.00
email: wiktor.soral@psych.uw.edu.pl

więcej

dr Aleksandra Świderska aleksandra swiderska
pokój: 317
dyżur: online, po umówieniu mailowym
email: aleksandra.swiderska@psych.uw.edu.pl
tel.: 22 554 98 11

więcej

dr Sabina Toruńczyk-Ruiz Sabina Toruńczyk-Ruiz
pokój: 422b
dyżur: piątek 12.45-15.15
email: saja@psych.uw.edu.p
tel.: 22 554 98 48

więcej

dr Mikołaj Winiewski mikolaj winiewski
pokój: 317
dyżur: wtorek: 12.00-14.00, środa: 14.30:00-16.30
email: mikk@psych.uw.edu.pl

więcej

dr Wouter de Raad
pokój: 410
dyżur: Tuesday: 12.00-14.00
email: wderaad@psych.uw.edu.pl

więcej

Doktoranci Centrum Badań nad Uprzedzeniami

mgr Maria Babińska
Maria Babińska
pokój: 422b
email: maria.babinska@psych.uw.edu.pl

więcej

mgr Maciej Bieńkowski
Maciej Bienkowski
pokój: 5, spotkanie po umówieniu mailowym
email: maciej.bienkowski@psych.uw.edu.pl

więcej

mgr Dominika Bulska
Dominika Bulska
pokój: 96, spotkanie po umówieniu mailowym
email: dominika.bulska@psych.uw.edu.pl

więcej

mgr Magdalena Skrodzka
Magdalena Skrodzka
pokój: 422b
email: magdalena.skrodzka@psych.uw.edu.pl

więcej

mgr Sonia Styrkacz
Sonia Styrkacz

pokój: spotkanie po umówieniu mailowym
email: sonia.styrkacz@psych.uw.edu.pl

więcej

mgr Michał Wypych
Michał Wypych
pokój: 96, spotkanie po umówieniu mailowym
email: michal.wypych@psych.uw.edu.pl

więcej

Asystenci badawczy

Kamila Zochniak

Joanna Matera

Maria Mirucka

Beata Zybura

Współpracownicy i dawni członkowie zespołu

prof. Mirosław Kofta

dr Anna Stefaniak

dr Marta Witkowska

dr Aleksandra Cichocka

dr Adrian Wójcik

dr Manana Jaworska

dr Małgorzata Mikołajczak

dr Jasia Pietrzak

mgr Tetyana Rodnyenkova

mgr Mateusz Olechowski

mgr Katarzyna Malinowska

mgr Anfisa Yakovina